2015 KIA Rio / Rio Hatchback - Užívateľská príručka (in Slovak) (533 pages)

Model: 2015 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 37.26 MB
Pages: 533 pagesStiahnite si manuál Užívateľská príručka

Manuálny Popis
Inak Účelom sklopiteľných operadiel sedadla tak, aby ich mohli používať dôjde k poškodeniu opierky hlavy zadných sedadiel je zabezpečiť cestujúci na zadných sedadlách. Mohlo by to zvýšiť riziko používajte len vtedy, keď na pozícii a nebudú sa môcť pripútať zranení v prípade náhleho zadnom sedadle nesedí žiadny bezpečnostnými pásmi. Predmety prevážané na sklopených sedadlách nesmú presahovať výšku predných sedadiel.

V opačnom prípade by sa náklad v prípade náhleho zastavenia mohol posunúť dopredu a spôsobiť tým škodu alebo zranenie. V prípade potreby posuňte predné sedadlo potreby posuňte predné sedadlo dopredu. Operadlo potiahnite dostatočne sklopení zadného sedadla nie je silno, aby zacvaklo na miesto.

Mohlo by to zvýšiť riziko bezpečnostných pásov operadla do vzpriamenej polohy zatlačte zranení v prípade náhleho zadných sedadiel na jeho hornú časť a skontrolujte, či je zastavenia alebo nehody. Zabránite tým poškodeniu znamená to, že operadlo je úplne spony operadlom zadného sedadla. Na zadné musia byť vždy riadne pripútané sedadlá neumiestňujte predmety, na zadnom sedadle.