2015 KIA Rio / Rio Hatchback - Instrukcja Obsługi (in Polish) (584 pages)

Model: 2015 KIA Rio / Rio Hatchback
File size: 35.81 MB
Pages: 584 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Część biodrowa należy spróbować przesadzić je bliżej biodrowa część powinna być powinna być zapięta ściśle wokół bioder środka samochodu. Należy pas wciąż dotyka twarzy lub szyi dziecka, tylko możliwe na biodrach, a nie wokół okresowo sprawdzać dopasowanie powinno ono ponownie skorzystać z brzucha. W razie potrzeby zwiększa szansę wystąpienia powinien być demontowany lub dodatkowe informacje należy uzyskać od poważnych lub śmiertelnych obrażeń modyfikowany.

Nie należy używać wybielaczy, barwników, silnych detergentów lub materiałów trących, ponieważ mogą one uszkodzić i osłabić tkaninę. W przypadku małych dzieci i pasażera, może spowodować powinny korzystać z zainstalowanych w niemowląt konieczne jest korzystanie ze ciężkie obrażenia lub śmierć samochodzie pasów bezpieczeństwa. Foteliki do przewożenia dzieci i/lub przewożenia dzieci, należy upewnić się, dzieci powinny być umieszczane niemowląt muszą być odpowiednio że pasuje ono do siedzenia samochodu i na tylnych siedzeniach.

Wszystkie co niesie ryzyko poważnych lub szybko się nagrzewa, co może dzieci, nawet te za duże, aby śmiertelnych obrażeń. Nie należy wtedy, kiedy samochód jest pozwalać, by dzieci podróżowały zaparkowany w miejscu z ramieniową częścią pasa pod wystawionym na bezpośrednie ramieniem lub za plecami. W do kierunku jazdy lub gwałtownego hamowania, przypadku zderzenia lub dziecko zostanie z wielką siłą gwałtownego hamowania fotelik rzucone na elementy wnętrza może zostać wyrzucony z pojazdu, co spowoduje poważne siedzenia.