2017 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (559 pages)

Model: 2017 KIA Picanto
File size: 33.55 MB
Pages: 559 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Należy upewnić przednim siedzeniu, należy się, że taśma pasa jest przypiąć je odpowiednio pasami, wyprostowana oraz nie jest a siedzenie przesunąć jak skręcona. Pasy bezpieczeństwa automatycznie dostosują swoją długość po tym, jak pas biodrowy dopasowany zostanie ręcznie tak, aby ściśle opasywał biodra. Jeżeli pasażer przechyli się powoli do przodu, aby zwiększyć luz, pas zwiększy swoją długość, aby można było się poruszać.

Jeżeli pas biodrowy jest umieszczony zbyt wysoko wokół talii, może zwiększyć możliwości odniesienia obrażeń w razie wypadku. Po zwolnieniu pas powinien należy włożyć metalową sprzączkę w automatycznie zwinąć się z powrotem do zatrzask blokujący. W dwupunktowych statycznych pasach bezpieczeństwa, długość musi być regulowana ręcznie tak, aby ściśle przylegały do ciała.

Jeżeli pas jest zbyt wysoko, może to zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia obrażeń ciała w razie wypadku. Pas bezpieczeństwa musi wstępny zostanie uruchomiony i pracować poprawnie i powinien naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby być wyregulowany do właściwej zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pozycji. Zespół wstępnego napinacza zwijacza pasy bezpieczeństwa i mają je skręcona i zawsze siedź pasa bezpieczeństwa właściwie ułożone.