2016 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (552 pages)

Model: 2016 KIA Picanto
File size: 33.59 MB
Pages: 552 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Pas bezpieczeństwa musi wstępny zostanie uruchomiony i pracować poprawnie i powinien naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby być wyregulowany do właściwej zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pozycji. Zespół wstępnego napinacza zwijacza pasy bezpieczeństwa i mają je skręcona i zawsze siedź pasa bezpieczeństwa właściwie ułożone. Jest to całkowicie świeci się w sposób ciągły podczas normalne i nie stanowi żadnego jazdy samochodem, należy jak zagrożenia.

Podczas dodatkowe informacje należy uzyskać od trochę dotyka szyi dziecka lub twarzy, użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich lekarza. Dodatkowo należy postarać działania systemu zabezpieczenia, obrażeń w razie wypadku lub się o to, aby pasy bezpieczeństwa nie wszyscy pasażerowie powinni siedzieć gwałtownego hamowania. Kierowca i taśmą lub sprzączką może nie pasażerowie powinni zawsze działać prawidłowo w razie siedzieć prawidłowo oparci na wypadku drogowego lub nagłego siedzeniach z podniesionymi zatrzymania, a w następstwie może oparciami i być poprawnie przypięci dojść do poważnych obrażeń ciała.

Nie należy używać wybielaczy, barwników, silnych detergentów lub materiałów trących, ponieważ mogą one uszkodzić i osłabić tkaninę. W przypadku małych dzieci i pasażera, może spowodować powinny korzystać z zainstalowanych w niemowląt konieczne jest korzystanie ze ciężkie obrażenia lub śmierć samochodzie pasów bezpieczeństwa. Foteliki do przewożenia dzieci i/lub przewożenia dzieci, należy upewnić się, dzieci powinny być umieszczane niemowląt muszą być odpowiednio że pasuje ono do siedzenia samochodu i na tylnych siedzeniach.