2014 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (455 pages)

Model: 2014 KIA Picanto
File size: 28.66 MB
Pages: 455 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Aby wyregulować wysokość punktu mocowania pasów bezpieczeństwa, należy obniżać lub podwyższać ich punkt mocowania w regulatorze, aż do przemieszczenia w żądane położenie. Kiedy sprzączka biodrowy jest umieszczony zbyt zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie wysoko wokół talii, może zwiększyć słychać charakterystyczne kliknięcie”. Oba ramiona nie dostosują swoją długość po tym, jak pas powinny znajdować się pod lub nad biodrowy dopasowany zostanie ręcznie pasem.

Nigdy nie należy aby zwiększyć luz, pas zwiększy swoją zapinać pasów bezpieczeństwa długość, aby można było się poruszać. Po zwolnieniu pas powinien należy włożyć metalową sprzączkę w automatycznie zwinąć się z powrotem do zatrzask blokujący. Zatrzaski środkowego pasa bezpieczeństwa mogą być ułożone wraz z sprzączkami w schowku pomiędzy tylnym oparciem oraz poduszką siedzenia, jeżeli nie są używane.

Przy zderzeniu czołowym o odpowiedniej sile napinacz wstępny zostanie uruchomiony i naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pasażera. Zespół wstępnego napinacza zwijacza bezpieczeństwa nie jest luźna lub bezpieczeństwa do ciała pasażera w pasa bezpieczeństwa skręcona i zawsze siedź przypadku określonego rodzaju prawidłowo w fotelu. Napinacz wstępny pasów bezpieczeństwa wraz z poduszkami bezpieczeństwa może zostać uruchomiony, jeżeli zderzenie czołowe jest wystarczająco silne.