2012 KIA Picanto - Instrukcja Obsługi (in Polish) (455 pages)

Model: 2012 KIA Picanto
File size: 27.57 MB
Pages: 455 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Pas ramieniowy konstrukcji; konieczne jest bezpieczeństwa podczas jazdy powinien być umieszczony na unikanie zakładania pętlicowej samochodem. Jest to bardzo jeżeli były używane podczas niebezpieczne i nie będziesz poważnego wypadku, nawet jeżeli prawidłowo zabezpieczony przez uszkodzenia nie są widoczne na pasy bezpieczeństwa. Pas może bezpieczeństwa będzie migał ponownie uniemożliwią regulację zespołu nie dać się pewnie zapiąć.

Aby wyregulować wysokość punktu mocowania pasów bezpieczeństwa, należy obniżać lub podwyższać ich punkt mocowania w regulatorze, aż do przemieszczenia w żądane położenie. Kiedy sprzączka biodrowy jest umieszczony zbyt zatrzaśnie się w zatrzasku, będzie wysoko wokół talii, może zwiększyć słychać charakterystyczne kliknięcie”. Oba ramiona nie dostosują swoją długość po tym, jak pas powinny znajdować się pod lub nad biodrowy dopasowany zostanie ręcznie pasem.

Nigdy nie należy aby zwiększyć luz, pas zwiększy swoją zapinać pasów bezpieczeństwa długość, aby można było się poruszać. Po zwolnieniu pas powinien należy włożyć metalową sprzączkę w automatycznie zwinąć się z powrotem do zatrzask blokujący. Zatrzaski środkowego pasa bezpieczeństwa mogą być ułożone wraz z sprzączkami w schowku pomiędzy tylnym oparciem oraz poduszką siedzenia, jeżeli nie są używane.