2013 KIA Optima Hybrid - Instrukcja Obsługi (in Polish) (491 pages)

Model: 2013 KIA Optima Hybrid
File size: 30.43 MB
Pages: 491 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Zwolnić dźwignię i upewnić się, że siedzeniem gaz może wytrysnąć siedzenie zostało zablokowane w z zapalniczki i wywołać pożar. Przed rozpoczęciem jazdy należy ustawić siedzenie w odpowiedniej pozycji tak, aby móc bez problemów posługiwać się kierownicą, pedałami pojazdu i przełącznikami znajdującymi się na tablicy rozdzielczej. Aby przesunąć oparcie do uzyskania zasilającego, nie należy bądź do tyłu przełącznik regulacji żądanego kąta pochylenia, należy regulować elektrycznie siedzenia.

Nacisnąć przednią część również pomaga w ochronie głowy oraz tylną część przełącznika regulacji do przełącznika, aby wysunąć podparcie karku w razie wypadku. Zapobiega odchyleniu głowy całkowicie do przodu w najdalszą kierowcy i przedniego pasażera do tyłu, pozycję i zwolnić. Na ogół środek ciężkości na głowie u większości ludzi znajduje się na podobnej wysokości co górna linia oczu.

Następnie mogą zapewnić ochronę przed należy wyregulować go do odpowiedniej poważnymi obrażeniami szyi wysokości. Nie wolno, aby pasażerowie siedzieli na złożonym siedzeniu tylnym, gdy samochód jest w ruchu, ponieważ nie jest to właściwa pozycja i w związku z tym nie można korzystać z pasów bezpieczeństwa. Upewnić się, czy taśma tylnego pasa powinny przekraczać wysokości wyciągnąć go z oparcia tylnego bezpieczeństwa znajduje się w siedzeń przednich.