2015 KIA Cee'd - Instrukcja Obsługi (in Polish) (643 pages)

Model: 2015 KIA Cee'd
File size: 36.59 MB
Pages: 643 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Może to doprowadzić do utraty panowania nad pojazdem i wypadku, z ofiarami śmiertelnymi, poważnymi obrażeniami ciała u ludzi lub zniszczeniem mienia. Należy nacisnąć przednią część kierowcy za pomocą prostego wciśnięcia wyłącznika, aby zwiększyć wysunięcie przycisku. W razie również pomaga w ochronie głowy oraz jego najdalszego położenia do tyłu, wypadku może to spowodować karku w razie wypadku.

Pasażerowie powinni kontrolować, czy siedzenie nie zostało nadmiernie nagrzane i móc wyłączyć ogrzewanie. Złóż oparcie przedniego siedzenia przez pociągnięcie dźwigni składania i przesuwania, a następnie przesuń siedzenie ku przodowi. Następnie należy poprawnie wyregulowane, mogą go wyregulować do odpowiedniej zapewniać ochronę przed wysokości.

Ustawić oparcie przednie w górną kiedy samochód się porusza, bo wyciągnąć go z oparcia tylnego pozycję oraz w razie potrzeby nie jest to właściwa pozycja do siedzenia. Przedmioty przewożone na złożonych siedzeniach nie powinny wystawać powyżej górnej krawędzi przednich siedzeń. Może to doprowadzić do przesunięcia się ładunku do przodu powodując obrażenia lub uszkodzenia pojazdu podczas gwałtownego hamowania.