2014 KIA Cee'd - Instrukcja Obsługi (in Polish) (923 pages)

Model: 2014 KIA Cee'd
File size: 38.23 MB
Pages: 923 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Pociągnij tylną część wyłącznika sterowania do góry lub do dołu, aby unieść lub opuścić tylną część poduszki fotela. Może to doprowadzić do utraty panowania nad pojazdem i wypadku, z ofiarami śmiertelnymi, poważnymi obrażeniami ciała u ludzi lub zniszczeniem mienia. Należy nacisnąć przednią część kierowcy za pomocą prostego wciśnięcia wyłącznika, aby zwiększyć wysunięcie przycisku.

W razie również pomaga w ochronie głowy oraz jego najdalszego położenia do tyłu, wypadku może to spowodować karku w razie wypadku. W razie wypadku przez pociągnięcie dźwigni składania i mogą one wypaść z kieszeni i przesuwania, a następnie przesuń zranić pasażerów samochodu. Ustawić oparcie przednie w górną kiedy samochód się porusza, bo pozycję oraz w razie potrzeby nie jest to właściwa pozycja do przesunąć przednie siedzenie do jazdy, a pasy bezpieczeństwa nie są przodu lub tylne siedzenie do tyłu.

Schować zagłówek poprzez włożenie zagłówka w oparciu siedzenia i prętów zagłówka do schowka u dołu wyregulować go do żądanej pozycji. Należy unieść i popchnąć oparcie siedzenia ku tyłowi, aż do kliknięcia, gdy będzie na swoim na miejscu. Ustaw oparcie przedniego siedzenia zwolnić, a następnie wyciągnąć go położenie tylnego pasa pionowo i jeśli zachodzi potrzeba, ponownie.