2011 KIA Cee'd - Instrukcja Obsługi (in Polish) (437 pages)

Model: 2011 KIA Cee'd
File size: 20.25 MB
Pages: 437 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Po zwolnieniu pas powinien w kieszeniach usytuowanych pomiędzy automatycznie zwinąć się z powrotem do oparciami i poduszkami tylnych siedzeń, wnętrza mechanizmu zwijania. Jeżeli tak się nie stanie, należy upewnić się, czy pas nie jest skręcony, a potem spróbować go zwinąć ponownie. Przy zderzeniu czołowym o odpowiedniej sile napinacz wstępny zostanie uruchomiony i naciągnie pasy bezpieczeństwa, żeby zapewnić ciaśniejsze opasania ciała pasażera.

Napinacz wstępny pasów bezpieczeństwa wraz z poduszkami bezpieczeństwa może zostać uruchomiony, jeżeli zderzenie czołowe jest wystarczająco silne. Jeżeli pasażerowie zawsze zapinają skóry i nie należy go wdychać przez wskaźnik ostrzegawczy poduszki pasy bezpieczeństwa i mają je dłuższy czas. Podczas dodatkowe informacje należy uzyskać od trochę dotyka szyi dziecka lub twarzy, użytkowania pasów bezpieczeństwa, ich lekarza.

Pasy bezpieczeństwa nie zapewnią prawidłowej ochrony, jeśli osoba na siedzeniach tylnych będzie zajmowała pozycję leżącą lub siedzenia przednie i tylne będą rozłożone. Wszystkie obrażeń w razie wypadku lub się o to, aby pasy bezpieczeństwa nie uszkodzone części powinny być gwałtownego hamowania. Kierowca i taśmą lub sprzączką może nie mechanicznego pasów bezpieczeństwa, pasażerowie powinni zawsze działać prawidłowo w razie które były wtedy używane.