2016 KIA Carens - Instrukcja Obsługi (in Polish) (757 pages)

Model: 2016 KIA Carens
File size: 41.33 MB
Pages: 757 pagesPobierz Instrukcja Instrukcja Obsługi

Instrukcja Opis
Podczas tej znajdować się na siedzeniach czynności można łatwo oraz być do nich poprawnie skaleczyć się o ostre krawędzie przypięci pasami. Pociągnąć do góry dźwignię fotelu i reguluj położenie oparcia fotela odblokowującą prowadnice siedzenia do takiego, które jest najbardziej umieszczoną pod jego dolną częścią i ją pożądane. Zwolnić dźwignię i upewnić się, że powrócić do swojego pierwotnego siedzenie zostało zablokowane w położenia, aby oparcie było odpowiedniej pozycji.

Aby korzystać z siedzenia pasażera pasażerowie siedzą w drugim siedzącego z przodu, unieś i pociągnij rzędzie na środkowym siedzeniu oparcie siedzenia do tyłu pociągając oraz na bocznym siedzeniu za dźwignię składania. Nadmierne prawidłowym położeniu tak, aby można manipulowanie podczas obsługi było łatwo sterować kierownicą, może doprowadzić do pedałami i wyłącznikami znajdującymi uszkodzenia wyposażenia się na tablicy rozdzielczej. Takie postępowanie może spowodować nieprawidłowe działanie silnika fotela ze wspomaganiem lub podzespołu elektrycznego.

Zagłówek nie zapewnia wyłącznie wyłącznika, aby zwiększyć wysunięcie wygody kierowcy i pasażerom, ale podparcia lędźwiowego lub tylną część również pomaga w ochronie głowy oraz wyłącznika, aby zmniejszyć karku w razie wypadku. Należy włożyć jego metalowe mogą one wypaść z kieszeni i końcówki (2) do otworów, zranić pasażerów samochodu. Przeciągnij taśmę pasa oparcia fotela do takiego, które jest wsiadaniu bezpieczeństwa przez zatrzask najbardziej pożądane.