2015 KIA Carens - Užívateľská príručka (in Slovak) (710 pages)

Model: 2015 KIA Carens
File size: 35.75 MB
Pages: 710 pagesStiahnite si manuál Užívateľská príručka

Manuálny Popis
V takom prípade už nebude cestujúci bezpečne pripútaný a od bezpečnostného pásu sa môžu prenášať priečne sily na nechránené brucho cestujúceho, čo mu môže spôsobiť vážne zranenie i smrť. Mohli by ste stratiť najďalej od volantu, no tak, opačnom prípade by pri kontrolu nad ovládaním aby ste mohli stále bezpečne náhlom zastavení alebo vozidla a mohlo by dôjsť k ovládať vozidlo. Odporúčame nehode mohlo dôjsť k vážnym zraneniam s možnými vám sedieť tak, aby ste boli vymršteniu cestujúcich alebo smrteľnými následkami alebo hrudníkom od volantu predmetov dopredu, čo by škodám na majetku.

Ak sú spôsobiť vážne zranenia s predmety veľké, ťažké alebo ak možnými smrteľnými je potrebné uložiť ich na kopu, následkami v prípade náhleho zaistite ich. V nastaveným v normálnej prípade nedodržania týchto vzpriamenej polohe, s varovaní by pri náhlom panvovou časťou zastavení, nehode alebo bezpečnostného pásu tesne prevrátení vozidla mohlo dôjsť k priliehajúcou k bokom. Zariadenie sklopenie operadla a operadlo sedadla by mohlo zraniť nadvihnite a potiahnite smerom cestujúcich.

Pred jazdou nastavte nepoužívajte dlhšie, než je polohu sedadla tak, aby ste nevyhnutne potrebné na ich pohodlne dočiahli na volant, pedále nastavenie do požadovanej a ovládacie prvky na paneli polohy. Potlačením spínača dopredu možné používať aj vtedy, keď je vybitiu akumulátora, keď nie je alebo dozadu posuňte sedadlo do zapaľovanie vypnuté. Po nastavení sedadla do potlačením smerom nadol znížte ktoré sa nachádzajú na bočnej požadovanej polohy spínač prednú časť sedadla.